FURNIZARE EXPLOZIV EMULSIE DE SIGURANȚĂ ANTIGRIZUTOS
Data licitatiei 11.04.2025
Expirat

9

9
Valoare atribuita : 360,000 RON
|
Tip anunt:
Atribuiri
|
ID: 9491448
|
Data publicarii :
11.04.2025
|
Tara/Judet:
RO/Hunedoara |
Descriere scurta:
FURNIZARE EXPLOZIV EMULSIE DE SIGURANȚĂ ANTIGRIZUTOS
Coduri CPV:
24612000-7 - Diverse tipuri de explozibili
|
Câștigătorii Licitației
Pentru a vizualiza câștigătorii trebuie să aveți cont și abonament.
Textul licitației
utos se foloseşte în subteran pentru operațiunea de împuşcare a fronturilor de lucru în cazul abatajelor frontale individuale, la împușcarea frontului de lucru și la formarea liniei de descărcare în cazul abatajelor cu banc subminat precum şi la săparea lucrărilor de deschidere, pregătire și punerea în siguranță a zacamântului prin procedeul de perforare – împuşcare. Descrierea detaliata a produsului se regăseşte in caietul de sarcini nr. DG 1222/14.02.2025.
- Cantitate : 9.000,00 Kg.
- Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 10 zile.
- Entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari sau informatiilor suplimentare in a 4-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
- Entitatea contractantă va raspunde doar la soli