Achiziție licențe pentru soluții software care vor contribui la digitalizare în cadrul proiectului ” Dezvoltarea infrastructurii, serviciilor și echipamentelor IT UAT ADUNAȚI și Digitizare arhivă”
Data licitatiei 02.06.2025
au mai rămas 37 zile

5

5
Valoare estimata : 1,770,000 RON
|
Tip anunt:
Achizitii
|
ID: 9537818
|
Data publicarii :
25.04.2025
|
Tara/Judet:
RO/Prahova |
Descriere scurta:
Achiziție licențe pentru soluții software care vor contribui la digitalizare în cadrul proiectului ” Dezvoltarea infrastructurii, serviciilor și echipamentelor IT UAT ADUNAȚI și Digitizare arhivă”
Coduri CPV:
48219300-9 - Pachete software de administrare
72212900-8 - Diverse servicii de dezvoltare de software şi sisteme informatice
72267100-0 - Întreţinerea resurselor logice de tehnologie a informaţiei
72267200-1 - Repararea resurselor logice de tehnologie a informaţiei
|
Textul licitației
tinute
la: -
Comunicarea electronica necesita utlizarea de instrumente si de dispozitive care nu sunt disponibile in mod
general. Accesul direct nerestrictionat si complet la aceste instrumente si dispozitive este gratuit,
la: -
Informatii suplimentare pot fi obtinute de la:
adresa mentionata mai sus
Ofertele, candidaturile sau cererile de participare trebuie depuse la:
adresa mentionata mai sus
I.4) Tipul autoritatii
contractante: Autoritate regionala sau locala
I.5) Activitate principala: Servicii publice generale
SECTIUNEA II: OBIECT
II.1) Obiectul achizitiei
II.1.1) Titlu: Achiziție licențe pentru soluții software care vor contribui la digitalizare în cadrul proiectului ” Dezvoltarea infrastructurii, serviciilor și echipamentelor IT UAT ADUNA